Úvod Aktuality

Aktuality

Zahradní kuchyně k dispozici pro všechny a zdarma!

Na poslední teplejší víkendy tohoto roku jsme se rozhodli zpřístupnit o víkendech v září naši venkovní kuchyni v zahradě. O skvělý oběd nebo večeři tak budete mít jistě postaráno! Stačí s sebou vzít buřty, steaky nebo cokoliv, co milujete připravené na ohni. K opékání a grilování Vám při rezervaci přes webové stránky dáme také lahev vína - červené nebo prosecco - aby to opékání šlo od ruky :-) 

 

 

Babí léto v Jeseníkách

Jeseníky jsou na podzim opravdu kouzelné. Hrají všemi barvami a pozitivně ovlivňují naše vnímání okolní krajiny a přirody. Navíc jsou stále velmi dobře schůdné pěšky nebo sjízdné na kole. Pro tuto příležitost Vás zveme k nám do Theresian Apartment, kde během podzimu nabízíme cenově zvýhodněný pobytový balíček. Při rezervaci 3 a více nocí navíc získáte jako bonus privátní vstup do wellness zdarma! Těšíme se na Vás.

 

 

Vánoce 2023 u nás

Chcete zažít Vánoce jinak a přemýšlíte nad trávením svátků v přírodě na horách? Určitě Vás nyní potěšíme, protože jsou v prodeji Vánoční termíny! Rezervaci přes Vánoce bude možné provést od pátku 22. 12. do úterý 26. 12. (4 noci) nebo od soboty 23. 12. do úterý 26. 12. (3 noci). Rezervujte svůj termín, dokud jsou apartmány dostupné. Atmosféra Vánoc Vás u nás doslova pohltí! 

 

 

Silvestr 2023

Silvestr a s ním spojené oslavy konce roku se pomalu blíží a my máme stále volné termíny k rezervaci. Přemýšleli jste už o zakončení roku v srdci Jeseníků? Okolí apartmánů je v zimě přímo ideálním místem pro trávení dovolené a užívání si zimních radovánek. V blízkosti se nachází několik kilometrů sjezdovek a běžkařských tras v lyžařských střediscích přímo v Ostružné nebo v nedaleké sousední Ramzové. Po lyžovačce se můžete u nás navíc naložit do vířivky nebo ohřát v sauně :-) více informací nebo případné dotazy směřujte na rezervační oddělení na tel. čísle 581 113 113 nebo na email reception@theresian.cz

Období Silvestra je možné rezervovat na 4 noci od 28. 12. 2023 nebo na 3 noci od 29. 12. 2023 do 1. 1. 2024.