Úvod Novinky Novinky v apartmánech

Novinky v apartmánech

Jarní wellness na horách na 2 noci

Pro jarní víkendy, ale i všední dny, jsme pro vás připravili výhodný pobytový balíček, který zahrnuje wellness v ceně. Vstup do sauny nebo do vířivky si tak užijete zcela zdarma. Využít wellness můžete kdykoliv v průběhu dne, doporučujeme však provést rezervaci předem, nejlépe s rezervací ubytování. Balíček je možné zarezervovat do 16. 6. 2024.

 

Akce 2+1 noc zdarma

Od 18. 3. do 16. 6. 2024 vám k pobytu na 3 noci dáme nejlevnější noc zdarma. Rezervujte u nás na webu a čerpejte výhody přímé rezervace. Podmínkou je rezervace na 3 noci. Akce 2+1 se nevztahuje na termín 29. 3. - 1. 4., kdy jsou Velikonoce. 

 

Zahradní grilování

Jaro je konečně tady a s ním se otevírají možnosti využití venkovní kuchyně s posezením na zahradě. Ať už budete opékat špekáčky na ohništi nebo připravovat steaky ve venkovní kuchyni, grilovačku na čerstvém vzduchu s výhledem na vrcholky hor si určitě užijete.

 

Jedete k nám autem? 

22. 4. došlo k úplné uzavírce ulice Hlavní v Hanušovicích, která je hlavní příjezdovou cestou do Ostružné z jihu a jihozápadu (z Olomouce, Zábřehu, Svitav apod.). Pokud k nám cestujeme autem, doporučujeme využít trasu přes Šumperk, abyste se vyhnuli této uzavírce. Uzávěra silnice Hlavní bude trvat až do konce prázdnin, 29. 8. 2024. Pro kompletní informace navštivte webové stránky města Hanušovice