Úvod Pokoje

APARTMÁNY V JESENÍKÁCH S WELLNESS

Vybrat si můžete apartmány různých dispozic s jedním společným jmenovatelem - je to jen pár kroků do přírodyUbytování je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny kamarádů či páry. Pro čtyři hosty je k dispozici dvoupokojový apartmán či jednopokojové studio, pro dvojici potom menší studio.

Všechny apartmány jsou vybaveny plně vybavenou kuchyní, manželskou postelí, koupelnou se sprchovým koutem, LCD TV a Wi-Fi připojením.

Po únavném dni můžete využít wellness zónu se saunou a vířivkou. K dispozici je také společenská místnost s barem a posezením u krbu. V létě jistě uvítáte možnost uvařit si něco dobrého v naší venkovní kuchyni. Během pobytu můžete využít společné úschovny pro kola, lyže či kočárky.

Zkrátka vše nezbytné pro Váš maximální komfort a bezstarostnou dovolenou v Jeseníkách!

Apartmán č. 1, 2 a 3

Apartmán č. 1, 2 a 3

2+kk apartmán s kuchyňským koutem, rozkládací sedačkou v hlavní místnosti, samostatnou ložnicí s manželskou postelí a koupelnou se sprchou a toaletou s kapacitou až 6 osob (2 apartmány jsou vybaveny 2 sedacími soupravami)

Zobrazit více
Studio č. 4 a 6

Studio č. 4 a 6

1+kk studio s kuchyňským koutem, manželskou postelí, rozkládací sedačkou a koupelnou se sprchou a toaletou s kapacitou až 4 osoby

Zobrazit více
Studio č. 7

Studio č. 7

1+kk studio s kuchyňským koutem, manželskou postelí a koupelnou se sprchou a toaletou s kapacitou max. 2 osoby

Zobrazit více