Úvod Informace o ubytování Zrušení rezervace

Storno rezervace

Individuální pobyty:

Pobyt je nutné uhradit nejpozději 15 dnů před příjezdem, jedná se o cenu za ubytování, poté se automaticky rezervace ruší bez náhrady, pronajímatel má právo obsadit termín jinými hosty. Za porušení smlouvy, kdy se jedná o paušalizovanou náhradou škody za odstoupení od smlouvy zákazníkem.

V případě stornování pobytu 14 – 7 dní před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánu 50% z ceny objednaného ubytování. Za porušení smlouvy, kdy se jedná o paušalizovanou náhradou škody za odstoupení od smlouvy zákazníkem.

V případě stornování pobytu 6 – 2 dny před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánu 70% z ceny objednaného ubytování. Za porušení smlouvy, kdy se jedná o paušalizovanou náhradou škody za odstoupení od smlouvy zákazníkem.

V případě stornování pobytu 1 – 0 dní před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánu 100% z ceny objednaného ubytování. Za porušení smlouvy, kdy se jedná o paušalizovanou náhradou škody za odstoupení od smlouvy zákazníkem.

 

Skupinové pobyty a pro pobyty během svátků:

Pobyt je nutné uhradit nejpozději 31 dnů před příjezdem, jedná se o cenu za ubytování, poté se automaticky rezervace ruší bez náhrady, pronajímatel má právo obsadit termín jinými hosty. Za porušení smlouvy, kdy se jedná o paušalizovanou náhradou škody za odstoupení od smlouvy zákazníkem.

V případě stornování pobytu 30 – 15 dní před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánu 50% z celkové částky odsouhlaseného rozpočtu akce. Za porušení smlouvy, kdy se jedná o paušalizovanou náhradou škody za odstoupení od smlouvy zákazníkem.

V případě stornování pobytu 14 – 8 dní před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánu 70% z celkové částky odsouhlaseného rozpočtu akce. Za porušení smlouvy, kdy se jedná o paušalizovanou náhradou škody za odstoupení od smlouvy zákazníkem.

V případě stornování pobytu 7 – 0 dní před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánu 100% z celkové částky odsouhlaseného rozpočtu akce. Za porušení smlouvy, kdy se jedná o paušalizovanou náhradou škody za odstoupení od smlouvy zákazníkem.

V případě, že host přijede po smluveném termínu nebo odjede dříve, hradí celý rezervovaný pobyt.

 

Platí pro všechny rezervace:

V den příjezdu a v průběhu čerpání rezervace není možná jakákoliv změna rezervace. V případě změny nebo zkrácení rezervace v průběhu pobytu, Vám bude účtován storno poplatek ve výši 100% z celého pobytu.