KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ S WELLNESS V SRDCI JESENÍKŮ

 

Jen si to představte. Vracíte se po dlouhém dni na lyžařských svazích. Venku mrzne až praští a vy své rozbolavělé tělo nakládáte do vířivky, kterou střídáte s relaxem v sauně.

 

Nebo je naopak teplý letní podvečer a vy máte v nohách mnoho kilometrů z túry. Slunce je stále ještě vysoko nad obrysem okolních lesů. Užíváte si venkovní posezení ve společnosti svých blízkých, zatímco se vám sbíhají sliny na voňavé grilované pochoutky. A to božské ticho!

 

Že to zní jako přesně to, co si po stresujícím období v práci zasloužíte? Nezáleží, jestli vyrážíte k nám do hor s rodinou, partou přátel nebo se svou drahou polovičkou. Dopřejte si komfortní a čisté apartmány v Jeseníkách, které splňuje požadavky i těch nejnáročnějších.

 

Velkou výhodou je perfektní lokalita ubytování v obci Ostružná, odkud je to coby sněhovou koulí dohodil autem či skibusem do okolních lyžařských areálů (třeba Ramzová či Petříkov). Pokud přijíždíte v létě, určitě si vyberete z mnoha cyklo a turistických tras či dalších okolních atrakcí.

 

Rezervujte si apartmán ještě dnes, než Vám ho někdo vyfoukne! Pak už se můžete začít těšit na Vaši nezapomenutelnou dovolenou v Jeseníkách.

Apartmán č. 1, 2 a 3

Apartmán č. 1, 2 a 3

2+kk apartmán s kuchyňským koutem, rozkládací sedačkou v hlavní místnosti, samostatnou ložnicí s manželskou postelí a koupelnou se sprchou a toaletou s kapacitou až 6 osob (2 apartmány jsou vybaveny 2 sedacími soupravami)

Zobrazit všechny pokoje
Studio č. 4 a 6

Studio č. 4 a 6

1+kk studio s kuchyňským koutem, manželskou postelí, rozkládací sedačkou a koupelnou se sprchou a toaletou s kapacitou až 4 osoby

Zobrazit všechny pokoje
Studio č. 7

Studio č. 7

1+kk studio s kuchyňským koutem, manželskou postelí a koupelnou se sprchou a toaletou s kapacitou max. 2 osoby

Zobrazit všechny pokoje
1 / 3
Studio č. 7

Wellness

Zobrazit více
Studio č. 7

Venkovní kuchyně

Zobrazit více
Studio č. 7

Společenská místnost

Zobrazit více